תמונות של מצבות

אספנו עבורכם מאות תמונות של מצבות מהשנים האחרונות. בר גינון וטיפוח מטפלת כיום במאות מצבות מדי חודש. חלק מן המצבות עוברות אחזקה שבועית וחלקן אחזקה חודשית. תלוי במצב המצבה ובהתאם לבקשת הלקוח.

אנו מספקים שירותי גינון וטיפוח למאות מצבות. השקייה, גינון, ניקיון, חידוש המצבה, שיפוץ המצבה ועוד...

עזרי גולן יעיש זמין עבורכם: 054-451-1665

(השירות ניתן על בסיס חודשי או חד פעמי)

תמונות של מצבות המטופחות ע''י בר גינון 

ישנם סוגים שונים ומגוונים של טיפוח מצבות. אנו נענים לבקשת הלקוחות בהתאם לכל הרצונות השונים. למשל, ניתן להזמין ערוגות עץ מיוחדות שאנו בונים בהתאמה אישית וצובעים בהתאם לבקשת הלקוח. כמו כן, ניתן להזמין מידות מיוחדות ובצורות שונות.


בחלק מהתמונות של המצבות תוכלו לראות שגם עם החלק של האדמה ניתן לבצע שינויים. ישנם חיפויים מגוונים לצמחיה ולשטח המצבה. חלק ניכר מהלקוחות היום מבקשים להניח דשא סינטטי סביב המצבה. כמו כן, אפשר להשתמש בחלוקי נחל או חצץ שיתוחמו במסגרת עץ מיוחדת שתשמור על מראה אסתטי סביב מצבת יקירכם.

בתמונות רואים גם שיפוץ וחידוש מצבות

בין מגוון תמונות של גינות המצבות שלנו תוכלו לצפות גם בעבודות חידוש מצבות וגם שיפוץ מצבות שביצענו עבור לקוחותינו. ישנם מקרים בהם אנו נתקלים של מצבות מוזנחות לאורך שנים. כאשר מצבה מוזנחת ואינה זוכה לשטיפה ראויה או טיפול באדמה שסביבה, המצב עלול להוביל לפגיעה במבנה המצבה.


ישנם מקרים של סדקים באבן. שריטות או כתמים ומפגעים שנדבקים לשיש, הדבר בא לידי ביטוי בעיקר במצבות של טופלו במשך שנה ויותר. במקרים קלים אנו נדרשים לבצע חידוש מצבה. מדובר על תהליך פשוט יחסית הדורש שיפוץ קוסמטי קל למבנה המצבה. במקרי הזנחה לאורך שנים ארוכות אנחנו מדברים על שיפוץ מצבה מסיבי הדורש לרוב החלפת שיש המצבה או חלק ניכר ממבנה האבן שמרכיב את המצבה.

הדפס תמונות על מצבות

ישנן משפחות אשר מעוניינות להטביע תמונה של יקירהם על אבן או שיש המצבה. הדבר ניתן לביצוע ואף נפוץ בקרב לא מעט משפחות.


חשוב להבין כי מדובר בהדפסה איכותית. כזו שצריכה לעמוד אל מול תנאי מזג האוויר לאורך הרבה שנים.

כמו כן, כחלק מהשירות שניתן בבר גינון מצבות, אנו יודעים להתמודד עם טיפוח שוטף של מצבות עם תמונות מודפסות על גבי השיש או האבן. הניסיון והידע שלנו בתחום מביאים אותנו לשמור על איכות התמונה של יקירכם על המצבה.

בנוסף, מעבר להדפס תמונות על מצבות, קיים שירות נוסף הנקרא כיתוב על מצבות, בו ניתן להזמין כיתובים מיוחדים והדפס אותיות על שיש למצבה.

יצירת קשר לבירור שירות גינון מצבות

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות שירותי מצבות? אנו כאן לשירותכם. עם ניסיון רב ובסבלנות רבה נספק לכם תשובה לכל שאלה ונשתדל לעשות את הטוב ביותר עבורכם ועבור מצבות יקירכם.

אנו מספקים שירותי גינון וטיפוח למאות מצבות. השקייה, גינון, ניקיון שטיפה ועוד.

לפרטים חייגו: 054-451-1665 או השאירו פרטים:

(השירות ניתן על בסיס חודשי או חד פעמי)

הפרטים נקלטו במערכת